Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Тича един гинеколог в кабинета на колегата си и ентусиазирано започва: –Иванов, ела бързо да видиш, имам една пациентка, клитора и е като пъпеш! –Да бе, да, ти се шегуваш! –Честно, ела да видиш. Отиват двамата и Иванов констатира: -Е какво ме лъжеш, виж че е нормален, не е като пъпеш! –Е-е-е я близни да видиш!
Разни 1,886 прегледа
Следващ →

Още вицове

Доктора: - Сестра,какви случаи има днес? - Два леки случая - ж.п. катастрофа и попарване с вряла вода. И един тежък - мъж отказал да мие чиниите. Гонзо влиза в съблекалнята на Левски преди мача с ЦСКА и казва на съотборниците си: - Момчета намам нужда от вас сам ще бия ЦСКА, идете на ресторант. Съотборниците му така и правят, отиват на ресторант и питат келнера: - Как се развива дербито? Келнерът казва, че е 0-0, а Гонзо е ударил вече 8 греди за 7 мин Поръчват си ядене играчите и след време пак питат: - Как се развива мача ? - 1-0 за Левски Гонзо вкара. Играчите се успокояват наяждат се и след време питат: - Келнер, Как свърши мача? - 1-1, ЦСКА изравниха в 92 Отиват играчите при Гонзо и го питат: - Какво става бе нали щеше да ги биеш? Гонзо казва: - Е момчета не съм виновен аз, при 1-0 за нас продажния съдия ме изгони в 82 мин. Отива човек да види приятеля си доктор. Доктора го помолва да постои малко докато отиде да барчето да си вземе цигари и тръгва. Докато чака нашия човек идва пациент и... Връща се доктора и пита станало ли е нещо в негово отсъствие. - Амиq дойде един човек и каза, че имал запек. - И ти какво направи? - Дадох му рициново масло. - И какво стана? - Ами, тръгна си, повървя малко и след това се затича... После обаче дойде още един човек и каза, че има разстройсво. - И ти какво направи? - Ами, дадох му рициново масло. - И какво стана? - Тръгна си тичайки, след малко махна с ръка и продължи бавно... След него дойде и трети човек, който кашлял много лошо и аз и на него дадох рициново масло. - И какво стана с него? - Ето го. Седи в ъгъла и не смее да се изкашля... Кара си един тираджия камиона и гледа на пътя - стопаджийка. С едната ръка маха, с другата държи дамаджанка. Спира, качва я. - Ти какво, ракийка ли си носиш? - Не, бензин. - Ха, че за какво ти е бензин като се движиш на стоп? - Знам ви аз вас шофьорите! Още на първата горичка и ви свършва бензина. Животът е движение. Само че някой си мърда мозъка, а друг - ушите.