Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Циганин се разделя с приятелката си: - Ако искаш, може да си останем братовчеди.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
Съвестна медицинска сестра буди заспал пациент: - Господине, събудете се! Преди да си легнете сте забравили да си вземете приспивателното!
Лекари
03.10.2017
3,407 прегледа
Следващ →
Още вицове
Собственик на еврейски ресторант: - Ако искайте хвърляйте клечките ни за зъби на пода! Ако искате с тях си чистете и ушите, или пък ноктите. Но да ги чупите не ви позволявам!
Срещнали се американският и българският президент и решили взаимно да се нарисуват. Българският президент нарисувал американския с едно малко и с едно голямо ухо. Според него американският президент с голямото ухо слушал Конгреса, а с малкото - народа. Американският президент също нарисувал българският президент е едно голямо и едно малко ухо: с голямото българският президент слушал Партията си, а с малкото - парламента. - Ами народът?! Къде е изобразен народът и отношението ми към него? - недоволен попитал българския президент. - Не съм забравил - отговорил американският президент. -Просто не ми стигна платното да те нарисувам и под краката!
Блондинка се оплаква на друга: - Абе тоя мейлър демон не спира да ми праща писма!
Чукча се готви за командировка в Москва. Казват му: - Донеси дефицитни стоки! - А къде са те? - Там където видиш опашка, значи продават дефицитни стоки. Отива чукчата в Москва. Взел такси и казва на шофьора: - Води ме за дефицитни стоки ! - Къде, в ЦУМ, в ГУМ, на пазара? - Там, където има по-голяма опашка. Шофьорът го закарал пред ГУМ-а. Слиза чукчата на Червения площад и гледа пред мавзолея огромна опашка. Казал на шофьора: - Аз оставам тука ...
Правителството проблеми не решава, то само ги финансира.