Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сeдят две лястовици върху електрически стълб, и едната вика: - Като гледам май ще вали... - Защо реши че ще вали? - Нещо хората взеха да се заглеждат по нас...
Животни 3,059 прегледа
Следващ →

Още вицове

Във влак пътувалипоп,съдия иобикновенчовечец.Станало дума кой от тримата е най-важен. Попът казал: -Който ме срещне, ми казва ваше преосвещенство. Съдията казал: -Мен пък, като ме срещне някой, ми вика ваше превъзходителство. Дошло ред и на третия спътник, който казал: - А бе, не се карайте, няма по-важен от мен. Аз, като вляза някъде, ме посрещат с "Господи, пак ли си ти!". В антикварния магазин: - Бих искал да купя ето онази мумия. - Съжалявам, но не се продава. - Защо? - Това е собственика на магазина. Обаждане в президентсвото: - Ало, трябва ли ви вице-президент? - Не. - Тогава защо го държите?! - Господине, не ме пипайте! Имам черен пояс по вярност!!! Срещат се две змии в градината и едната започва да се хвали: - Откакто ходих на очен лекар половият ми живот се подобри значително. - Е как така? - Ами тогава разбрах че от две години правя любов с градинския маркуч.