Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мечтата на наркомана - LSD-монитор
Програмисти 4,755 прегледа
Следващ →

Още вицове

На една улица имало три обущарски ателиета. Над първото пишело: "Най-добрият обущар в Европа". Над второто: "Най-добрият обущар в света". Над третото: "Най-добрият обущар на тази улица". Бай Ганьо, американеца и турчина ги заловили едни канибали на един остров и ги завели при вожда си. Вожда заповядал на канибалите да изядат човеците. Тогава наще хора започнали да се молят на вожда да не ги яде. Вожда им казал: "Няма да ви изям при едно условие - да ми донесете едно от най-силните си оражия." След няколко седмици тримата се връщат. Турчина носи един пищов и вожда го накарал да си го навре отзад и тогава щял да го пусне. Турчина нямал избор - направил го и вожда го пуснал. Дошъл ред на бай Ганйо. Тои дошал с една базука. Вожда му заповядал същото. Бай Ганьо се помъчил, а вожда му се чудил защо хем реве хем се смее и най-накрая го попитал, а той отговорил: "Вожде, рева щото не може да влезне. Смея се щото американеца идва с танка"! Заглавие на вестник 24 часа:СДС си издирва рома, реже му заплатата - Отче алкохолът враг ли е на здравето? — Враг е. — А защо пиете? — В библията е казано да обикнем враговете си! Мастурбацията е за предпочитане - няма нужда първо да подарявате цветя на ръката си, а после да й се извинявате.