Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Келнер! Мога да споделя с тебе като специалист - тази пържола беше първо качество! - А вие майстор-готвач ли сте? - Не, обущар.
В ресторанта 4,612 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка учасва в ТВ шоу и водещият и задава първия въпрос: - Колко е 2+2=? - Три - казала блондинката. Лампичката светнала за грешен отговор и водещия попитал публиката... - Да й дадем ли още един шанс? Публиката казала "Дааааааа!" - Добре, колко е 2+2=? - Еми, 5 - казала пак блондинката. И лампичката светнала за грешен отговор и водещия пак попитал публиката... - Да и дадем ли още един шанс? Публиката пак казала "ДАаааааа!" - Добре.колко е 2+2=? - Ми... 4 - казала блондинката. Овации... Всички се радват, че вече е познала и ще взема голямата награда... Но от публиката, друга блондинка се обажда... - Дайте й още един шанс! В час: - Кой ще ми каже три съгласни? Иванчо, кажи ти моето дете. - Ами госпожо... - Хайде де,кажи ми три съгласни. -" Д" "Т" и "Б" госпожо - весело извикал Иванчо. - Как може да ми говориш такива неща?!? - възмутено попитала учителката. Отиваме при директора! При директора: - Иванчо защо говориш на учителката си такива неща, кажи ми други три съгласни. - "В","Г","З" господине. В Модерното общество днес е културно мъжът да попита партньорката си как се казва, дори и това да е на сутринта! Дори и тя да се казва, примерно, Славчо. Един вокалист си търси ехо ефект в музикален магазин. Имало всякакви модели на големите фирми, но всичките били много скъпи... - Имаш ли нещо по евтинко, че нали знаеш как е... - Имам тука едно руско, пробвай го ако ти хареса - 5 лева и е твое... - Пробра! - Проба, проба, проба... - Еее върши работа, взимам го!!! И след време групата има участие, излиза нашият и със всичка сила изкрещява: - Добър вечер, здравейтеееее!!! И ехо ефекта се включва: - Проба, проба, проба... Двама пияни се връщат от кръчмата. Единият: - А ве, брат, много ми се пикае, ама не мога да се държа на ръце. Ще се хвана за ей тоя стълб, а пък ти ми го извади, за да се облекча. Приятелят му се примирил, но този, на който му се пикаело, имал краставица в джоба си. Вторият дръпнал краставицата и казал: - Брат, май ти скъсах оная работа! А другия отговорил: - Да! Усещам кръвта по краката си...