Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама пияни седят на съседни маси в кръчмата. Единият се заяжда с другия: - Ебал съм ти майката! Другият не реагира. - И отзад съм я чукал! Пак никаква реакция. - И в устата съм й го слагал! Вторият се надига и казва: - Хайде стига, татко, дай да се прибираме у дома!
Пиянски 1,907 прегледа
Следващ →

Още вицове

Медицинска сестра вози болен на катафалка. Той стене: - Сестра, а не може ли да ме закарате в реанимацията?... - Не! Докторът каза в моргата - значи в моргата! Една блондика отишла на компютърно обучение. И още на първия ден седнала на един компютър, който обаче бил изключен. Блондинката хванала мишката и започнала да натиска бутоните.След малко казала на учителят: - Извинете, господине но това дистанционно не работи! Защо мъжете са по-умни от жените, а жените са по-устати от мъжете? Отговор: Мъжа е по-умен, защото има 2 глави, а жената по-устата защото има 2 усти. Мечтата на много жени - да се омъжат за богат сапьор. Деца изпълняват пиесата Червената шапчица вълкът - Червено шапчице къде отиваш ? шапката - На гости на баба да и донеса сирене! учителката - Нее, децааа по-студено го кажете! вълкът - Ч-ч-ч-черввено-о-о шап-п-пчице къд-д-де отиваш-ш-ш? шапката - Н-н-н-а-а гости на б-баба-а-а! учителката - не децааа по-народноо! вълкът - Червенооооооооо шапчи-ииицееее къдеее отиваааш (съпровод на гайда) шапката - На гостиииииии на бабаааааа (съпровод на гадулка ) учителката - не децааа по-съвременно! вълкът - Ама ей пу*ко де отиваш ма пача грозна?! шапката - Ко бучиш ве, отивам при дъртата да й гепам пенсията!