Младеж и девойка се разхождат в парка. Внезапно на младежът му се допикало. Извинил се и отишъл в храстите. Започнал да пикае, а от храстите се чул глас:
- Абе, ти не виждаш ли къде пикаеш?
- Тихо, с момиче съм.
- А аз да не би да съм с писоар?
Двама пияни седят на съседни маси в кръчмата. Единият се заяжда с другия:
- Ебал съм ти майката!
Другият не реагира.
- И отзад съм я чукал!
Пак никаква реакция.
- И в устата съм й го слагал!
Вторият се надига и казва:
- Хайде стига, татко, дай да се прибираме у дома!