Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Какво ядат канибалите вегетарянци? Зеленчукопроизводители!!!!!!
Семейни 2,915 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж и жена се запознават в купе на влак. Мъжът: - Жена ми, навярно в момента ми изневерява. Жената: - Моят също Мъжът: - Хайде да им отмъстим! Жената: - Хайде! Мъжът: - Да им отмъстим и още веднъж? Жената: - Да! Жената: - А сега да им отмъщаваме, отмъщаваме, отмъщаваме! Мъжът: - Не-е-е-, не съм чак толкова отмъстителен. Иванчо целува страстно Марийка и по едно време й казва виновно: Извинявай Мими, аз така се увлякох, че ти глътнах без да искам дъвката! Нямах дъвка Иванчо! Много съм настинала и носът ми е пълен с мърсоли! ! ББ и Цветелина си говорят. ББ я пита: - Как е бизнеса? - Много добре върви..откакто си ти... - Някакви проблеми? - Трябва ни по-голям офис за банката. - Какво ще кажеш за НДК? Хем пък АЗ ще запълня някоя дупка в бюджета... В час по география: - Иванчо, коя река е по-голяма Нил или Амазонка? - Госпожо, да ви имам проблемите... Стар професор на изпит: - И така, кой от вас мисли, че знае за 6? Няколко студента вдигнали ръце. Професора: - Дайте си книжките - и им писал отлично. - Кой смята, че знае за 5? Десет човека вдигнали ръце. Професорът пак им събрал книжките и им поставил петици. - Кой мисли, че знае за 4? Вдигнали ръце студентите - професорът им писал оценките. Пак така написал и тройките. - Значи, така - останалите елате на поправката. Един студент попитал: - А кога ще бъде поправката? Професора: - Ами, хайде сега. И така, кой от вас мисли, че знае за 6-ица?...