Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един борец се хвали на друг: - Ей, брато я къв костюм си купих! - Честито! На Версаче ли е? - Не бе брато, мой си е.
Борци 8,118 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Келнер. защо този бифтек е толкова малък? - Това няма никакво значение. Сам ще се чудите, колко дълго ще го ядете. Два сапуна си говорят и единия вика: — Абе, що си толкоз слаб? А другия отвръща: — Често се къпя. Канибалско племе пленява група туристи. Вожда на канибалите започва да ги разпределя по предназначение, а до него седи синчето му да гледа как се управлява и да трупа опит. Вожда командва: - Тоя там кльощавия - на супа. Оная дебелата - с ориз. Другия там - с картофи. Тая мадама… хубавка изглежда - тя да отива в палатката ми. - Тате, ами мама? - Хм… с ориз! Двама адвокати влизат в едно заведение, поръчват си по една малка бира и си изваждат сандвичи. — Извинете, – казва барманът, – но при нас не може да си ядете своята храна. Адвокатите се спогледали, повдигнали рамене и си сменили сандвичите.. Директор инструктира друг директор по телефона как да смени цветовата настройка на монитора: - Сега натисни "ОК"! - Натиснах го. А! Иска да рестартира. Да се съглася ли? - Не веднага! Иначе какъв авторитет ще имаш...