Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Седяли един дядо и една баба и по едно време дядото започнал да се смее. Бабата попитала: -Защо се смееш? А дядото отговорил: -Помниш ли на времето като те наебах отзад и ти се насра? Бабта се обидила, но замалчала. След малко започнала да се смее. Дядото пита: -Ти за какво се смееш? Тя отговаря: -Сетих се, че аз сега пак мога да се насера, ама ти не можеш да ме наебеш...
Семейни 2,012 прегледа
Следващ →

Още вицове