Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Изпит във винарския техникум. Пред преподавателя стоят няколко чаши. Влиза студент. Преподавателят: - Изтеглете си б-б-билет! Студентът взима чаша, отпива и казва: - Портвайн! Преподавателят отпива и отговаря: - Нп-п-правилно! Оп-п-питайте още едно! Студентът взима чашата, отпива, помисля и отговаря: - Рислинг! Преподавателят отпива: - Неп-п-правилно, но вие ми харесвате и ще ви дам още един шанс! Бърка под катедрата, вади чаша и я дава на студента. Той се стегнал, съсредоточил се и глътнал съдържанието на екс. След няколко минути, едва дишайки, с пот на челото и сълзи в очите студентът казва: - Ама, ние не сме минавали още "народно творчество"!
Студентски 3,262 прегледа
Следващ →

Още вицове

При невролога: - Така, внимателно следете чукчето с очи, не се пазете с ръце, не трябва, не трябва!! Оп-па ! Просто не се сдържах, извинете. При биатлона най-важно е добрата стрелба. След успешна стрелба вече никой няма да може да ви попречи да стигнете на финала първи и единствен. "Не мога да си прибера зъбите от смях!" Учителка от Първа езикова гимназия Един ден, човек от комисията по освобощаването на луди отива да провери дали вече има някой който да се е оправил и да го освободи.Отива той и какво да види?Всичките висят по пердетата и пита пазача: -Какво става тука? Той му отговаря: -Ами всичките се мислят за листа.За да ви докажа гледайте! И пазачът започнал да пее: -Есен настана и листата почнаха да падат… И тъкмо започнал и всички изпопадали само двама още стояли.Попитал човека от комисиата: -Абе вие защо още стоите? А те му отговорили: -Ами ние сме иглолистни! Из дневника на един онанист: Ден 1: Днес опитах с лявата ръка - беше супер. Ден 2: Днес опитах с дясната - беше превъзходно. Такива чувства никога не съм изпитвал. Ден 3: Днес го направих с жена - бледо подобие на лявата ръка...