Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Скъпи, и аз ли съм произлязла от маймуна? - Спокойно! Ти си от кобила!
Семейни 2,774 прегледа
Следващ →

Още вицове

Програмист( или Явор или Вальо;-) е при доктора: - Докторе, болен съм. Не мога да се откъсна от компютъра. По 18 часа в денонощието съм пред компютъра! - Няма безнадеждни случаи, ще ви лекуваме. - С какво? - Ясно е с какво - алкохол, цигари, мацки! Луиджи и Тереза пътуват в спален вагон. Те двамата на едно легло, а на долното някакъв мустакат мъж. По едно време започнали да се чукат и Луиджи казал: - Сега Тереза ще си направим един малък Пепино, ще се оженим и ще си го гледаме. Тъкмо ще свършва и влакът бие спирачки. Луиджи хвърчи някъде, а Тереза в тъмното пита: - Луиджи, Луиджи, къде си? А отдолу човека отговаря - Аз Луиджи не го знам къде е, но вашия Пепино ми е на мустаците. Красивите момичета се снимат, за да имат некрасивите момичета красиви аватари. - Но не можете ли в края на краищата да живеете честно? - пита съдията. - Че кога - вие през цялото време ме вкарвате в затвора! До всички, които мразят Азис: Аз дължа живота си на Азис! На 15-ти март 2009 година след шестмесечна кома след автомобилна катастрофа, в болницата сестрата пусна радиото и звучеше една от песните на Азис. Станах и го изключих.