Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама пияници се срещат: - Здрасти! Как посрещна Нова година? - Ужасно: като подарък, събудих се под елхата. - Че какво лошо - както винаги, на теб ти е традиция станало. - Да, но не насред гората.
Пиянски 1,594 прегледа
Следващ →

Още вицове

качил се един дядо в автобус и пътува в града -на една от спирките се качва пънкар и застава до дядото. дядото го загледал в гребена му които е син , лилав, жилт, зелен.... пънкарят го попитал; - абе дядо , що ме гледаш, то като млад не си ли вършил щуротии??? и дядото казал; - точно това си мисля; като бях млад- бях наебал един папагал и се чудя дали не си ми син .... Млада двойка правят секс. В кулминацията момичето казва на приятеля си: - Скъпи, нали ще ме пазиш? - Пази сеееее, отговаря й той! Учител: кажете ми кои са учениците на Кирил и Методий? Ученик: Наум, Ангеларий... един.... и още двама! При военния лекар идва новобранец с кашлица. Лекарят погрешка му дава разслабитлно. На другиа ден двамата се срещат на плаца. - Е, как е, боец? Кашляш ли още? - Не смея... Шотландец влиза в бар и си поръчва уиски. - За пет пенса или за десет? - пита барманът. - От какво зависи? - Ако седнете на маса е десет, а ако пиете прав е пет. - А ако го изпия на един крак?