Идва комисия за инспекция на затвора. Порталът отворен, килиите отключени, няма кучета, няма охрана! Всички затворници са налице.
Началникът на инспекционната комисия пита шефа на затвора:
- Какво сте направили, че никой не бяга, всички са тук, а няма охрана?
- Пуснах им Интернет.
Четирите стадии на това да си на никой ненужен:
Начален:
Всичките ти писма се филтрират като спам.
Хроничен:
Не те питат за дългове.
Безнадежден:
Престават да те забелязват дори катаджиите.
Последен:
Когато от отчаяние набираш номера на собствения си телефон и ти отговаря собственият ти телефонен секретар.