Един студент си кара по магистралата и по едно време го спира полицай:
- Дай си книжката за проверка!
Студентът казал:
- Нямам, господине - аз съм беден студент и уча…
- Какво учиш?
- Логика, господине.
- Какво е това бе?
- Ами ще ви дам един пример: Имате ли кибрит?
- Да.
- Значи пушите?
- Да.
- Значи пиете?
- Да.
- Значи ходите по заведения?
- Да.
- Значи обичате жените?
- Да.
- Значи не сте обратен?
- Не!
- Ами ето това е логика… мога ли да си ходя?
- Да!
На следващия ден отива полицая на работа да се похвали на шефа си:
- Шефе, шефе да знаете вчера ме научиха на логика!
- Я, покажи ми какво е т"ва!
- Ами значи… имате ли кибрит?
- Не.
- Значи сте обратен.
Отива един при доктора и казва:
- Докторе, на жена ми и се появи нещо между гърдите. Ще може ли да я погледнете?
- Да, доведете я.
Докторът я прегледал и казал на мъжа:
- Всичко е наред. Това е пъпа й.