Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Преди нашата сватба непрекъснато ми казваше, че съм твоето "слънчице", а сега всяка вечер се запиляваш в бирарията. - Е, какво странно? От толкова слънце - жега. От жегата - жажда.
Пиянски 1,538 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малкият Петърчо гледа тегленето на тиражите от тотото и гордо казва: - Татко, ти си страшен! Тия от тотото никога не могат да познаят кои точно числа задраскваш! Манго отива на лекар: - Докторе, да даваш на него лекарство, да не праим повече циганчета, че няма кой да ги гледа! - Купи си презервативи… - Ау, докторе, да мирише на него на гума - не ща! - Да ти изпиша хапчета "Анти-бебе"? - Ша повредим Айшето бе, докторе! - Добре, като усетиш, че ти става хубаво, извади го и се празни навън! - Будала доктор! Мене ми иде целия да влезем, ти викаш да го вадим… - Ами тогава - като усетиш, че ти става хубаво, скубни един косъм на Айшето, тя ще се дръпне назад и той сам ще си излезе! - Да си жив и здрав, докторе! След месец Манго пак иде: - Докторе, да даваш на него друго лекарство, че онова свърши! Ако на тази планета нямаше жени, мъжете щяха да са дебели, небръснати, вмирисани... щастливци! Ако България беше пустиня, щеше да внася пясък... Говорят си двама лекари: - Имам пациент, който според всички прогнози е трябвало да умре още преди 10 години. А той още е жив! - Е, какво да се прави… Ако болният иска да живее - медицината е безсилна…