Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две блондинки са в гората едната казва на другата: - Какво ще правим ако се загубим? - Ще отидем у нас. - казала другата.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Преди нашата сватба непрекъснато ми казваше, че съм твоето "слънчице", а сега всяка вечер се запиляваш в бирарията. - Е, какво странно? От толкова слънце - жега. От жегата - жажда.
Пиянски
03.10.2017
1,537 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъжете се женят за красиви, а се развеждат с глупави.
Колко е приятно - да губиш в борбата с корупцията!
На едно семейство точно посред зима се спукало цукалото. Пари няма, сметките за топло - големи и решили до пролетта да акат в трилитрови буркани. Затоплило се времето и една вечер мъжът решил да изхвърли пълните буркани в контейнера, че нещо започвали да намирисват. Почнал той да ги пренася, но разбира се комшията, който никога не спи го видял и го питал: - Абе, комшу, що ги изхвърляш тези компоти? - Ами развалени са - сконфузен отговорил той. - Давай ги насам бе, аз ракия ще варя. - Ами вземи ги - какво друго могъл да каже човекът. Взел всичките буркани комшията, сварил ракия и на другият ден се срещат в коридора: - Комшу, тез компоти май веднъж са ядени.
Иванчо среща Марийка и й казва: -Айде, Марийке да те чукам! -Добре Иванчо, но да питам баба. Връща се Марийка и му казва: -Добре, но баба каза да го вкараш, без да го пипаш с ръце! Иванчо казва: -Добре, но ще питам дядо! Връща се Иванчо и изчуква Марийка, а тя разплакана търчи при баба си: -Бабо Иванчо ма наеба с чаталче! А бабата: -Той и мен така наеба на времето дъртака му с дъртак!
Жената е в цикъл. Мъжът: — Скъпа, прекрасна си! — НЯМА ДА МИ КАЗВАШ КАКВА СЪМ. ЖИВОТНО ТАКОВА!!!