Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Преди нашата сватба непрекъснато ми казваше, че съм твоето "слънчице", а сега всяка вечер се запиляваш в бирарията. - Е, какво странно? От толкова слънце - жега. От жегата - жажда.
Пиянски 1,537 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъжете се женят за красиви, а се развеждат с глупави. Колко е приятно - да губиш в борбата с корупцията! На едно семейство точно посред зима се спукало цукалото. Пари няма, сметките за топло - големи и решили до пролетта да акат в трилитрови буркани. Затоплило се времето и една вечер мъжът решил да изхвърли пълните буркани в контейнера, че нещо започвали да намирисват. Почнал той да ги пренася, но разбира се комшията, който никога не спи го видял и го питал: - Абе, комшу, що ги изхвърляш тези компоти? - Ами развалени са - сконфузен отговорил той. - Давай ги насам бе, аз ракия ще варя. - Ами вземи ги - какво друго могъл да каже човекът. Взел всичките буркани комшията, сварил ракия и на другият ден се срещат в коридора: - Комшу, тез компоти май веднъж са ядени. Иванчо среща Марийка и й казва: -Айде, Марийке да те чукам! -Добре Иванчо, но да питам баба. Връща се Марийка и му казва: -Добре, но баба каза да го вкараш, без да го пипаш с ръце! Иванчо казва: -Добре, но ще питам дядо! Връща се Иванчо и изчуква Марийка, а тя разплакана търчи при баба си: -Бабо Иванчо ма наеба с чаталче! А бабата: -Той и мен така наеба на времето дъртака му с дъртак! Жената е в цикъл. Мъжът: — Скъпа, прекрасна си! — НЯМА ДА МИ КАЗВАШ КАКВА СЪМ. ЖИВОТНО ТАКОВА!!!