Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Ало, Пешо вкъщи ли си е? - Да, защо? - Ами искам да взема назаем за седмица сто лева. - Ти как мислиш, ако Пешо имаше сто лева щеше ли да си седи вкъщи?
Разни 2,502 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една жена отива в офиса на мъжа си и го сварва със секретарката, седяща в скута му. Мъжът, без да губи присъствие на духа, се прави, че диктува: - Независимо от финансовата криза в нашата фирма, покупката на втори стол е задължителна! Един орел си летял, летял си, ама по едно време влезнал в един каньон, лети си орела, ама каньона се стеснява, лети си орела, каньона се стеснява, лети си, а каньона много се стеснил и орела си вика "Пу, да му е*а майката!" Защо хипоптамите се ебат под вода? - Според вас, как се овлажнява двукилограмов клитор? Първото място, където идва Дядо Коледа - това е Китай. За да напълни чувала... Червената шапчица, Чарлз Дикенс Бедната Червена шапчица! Тя не знаеше, какво я очаква. Горкото дете! С каква обич, изписана по хубавото му личице, то отвори вратата, с какво ангелско изражение, то прекрачи прага на стаята, където вълкът, прикрил коварния си и зъл лик с нощната шапчица на бабата, очакваше да погълне и тази своя жертва.