Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Клиент в бара пита сервитьорката: - Бирата хубава ли е? - Ми, гледай ме мене и прецени! - Хм... Дай тогава две ракии.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Студентски
Студент получава писмо от баща си: "Синко, пращам ти десет хиляди, както искаше. И запомни - десет се пише с една нула, а не с две".
Студентски
03.10.2017
3,284 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Господин професоре, пред кабинета ви стои един просяк и моли да му дадете нещо. - Добре, дайте му две задачи по геометрия.
- Интересно, каква е разликата между ортопедичния матрак и анатомичния? - На ортопедичният е полезно да се спи, а на анатомичният - приятно. - Ясно. Значи аз имам ортопедична жена и анатомична секретарка.
Млад шейх в родилния дом гледа през стъклото залата с новородените. Медицинска сестра го пита: — Ваше величество, кое е вашето дете? — Първите две редици.
Един принц трябвало да целуне една жаба за да стане тя принцеса както е в приказките. Приготвял се принца, Приготвял се и накрая се решил да я цуне ;-) Целунал той първи път - Нищо Целунал той втори път - пак Нищо Аха да я целуне трети път и жабата проговорила: Ммммм, квак, много съм омагьосана, квак. Ще трябва квак, една свирчица да ми направиш ;-) квак.
На междуградски път - кола се е врязала в крайпътно дърво. От нея един по един се изнизват пияни младежи. Катаджията ги строява и пита: - Сега кажете - кой кара колата! След кратко мълчание един от младежите казва: - Никой - ние всички бяхме на задната седалка...