Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След като всеки кандидат гласува и веднага каже пред медиите: "Гласувах за бъдещето честно управление на..." ме измъчва един въпрос: - Добре де, за кой е гласувал все пак? Такъв кандидат няма!
Политически 3,115 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вчера неизвестен паркирал своя жълт Запорожец пред вратите на Газпром. Такъв позор компанията не беше преживявала от деня на основаването си... - Господине, защо се изразявате нецензурно на обществено място? - Г-н полицай, аз тука, разбирате ли, ругая царското правителство. - А, в такъв случай, извинявайте. -За да има любов трябва и малко болка! - казал заека и скочил на таралежа. Пияница се събужда след як запой. Махмурлия, пие му се... Обаче няма сили да стане. Вика кучето си, дъхва му и казва: - Търси, Шаро, търси! В голям универсален магазин провеждат събеседване с кандидат продавач. Управителят: - Млади човече, какво бихте посъветвали купувачка, която иска да си измие прозорците? Кандидатът: - Тайд, разбира се! Управителят: - Да, това е добър съвет. А какво бихте посъветвали купувачка, която иска да си изпере бельото? - Тайд, разбира се! Управителят: - Да, виждам, че сте специалист в своята работа... Последен въпрос. Какво бихте посъветвали купувачка, която е в месечен цикъл? - Тайд, разбира се! Управителят: - Ето тук не сте прав, млади човече.... Кандидатът: - Защо да не съм прав? Като не може да прави секс, то поне да изпере и измие нещо!