Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Не може да влезнете от тук - това е изход! - Като е изход, аз как влезнах?!?! (Диалог в магазин "Фантастико")
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
В бюрото по труда: - Моля Ви, немерете ми спешно някаква работа. Женен съм с пет деца! - А, какво още умеете ?
Семейни
03.10.2017
3,199 прегледа
Следващ →
Още вицове
Въпрос:Защо блондинката е поставила перденца на монитора си? Отговор: защото компютъра има Windows.
Съпрузи се возят в кола. След известно мълчание жената казва: - Отдавна се опитвам да ти кажа нещо. Имам връзка с най-добрият ти приятел и искам да се разделим. Мъжът не казва нищо, а само натиска по-силно педала за газта. След минута напрегнато мълчание жената продължава: - Искам децата да са при мен. Мъжът отново не продумва и натиска още по-силно газта. - Искам и къщата да е за мен - продължава тя. Мъжът се вкопчва във волана, натиска педала на газта до край и се насочва към една стена. Жената, не очаквала такава реакция, го пита: - Добре де, ти не искаш ли нещо? - Не, всичко което ми трябва си го имам тук - отговаря той. - И какво имаш? - Еърбег - отговаря мъжът, секунди преди да се блъснат в стената.
Мъж и жена правят секс, ама нещо не се получава и мъжът казва: -Тва е щот си много грозна! А жената отговаря: -Не, това е щот си много пиян и не ти става! А мъжът отговаря: -Да, ама аз утре ще изтрезнея, а ти... !
Бръснар пита клиент: - Вие за кой футболен отбор сте? - За същия, за който сте и вие. - Но вие не знаете на кой отбор съм фен? - Да, но бръсначът е у вас.
Една блондинка пита друга: - Как мислиш, ако пращам sms ще бъде ли по-евтино, ако пиша с малки букви?