Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Винаги съм си мислил, че за фейс - контрол по нощните заведения седят такива типове каквито никога не биха пуснали вътре...
Разни 1,504 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама българи отиват в чужбина. Настаняват се в един хотел и започват да разглеждат екстрите в стаята. Единият отива в банята и след малко се провиква: - Ей, брато, тука има нон стоп топла вода... супер! А другият въздъхва: - Ех, жалко, че днес не е неделя... Никога не тичайте след жена, инфлация или маршрутка - тъй или иначе няма да догоните, а скоро ще дойде следващата. Попитали радио Ереван : - Смели ли са българите ? Без да се замисля много то отговорило : - Че как да не са , след като всеки ден по интернет форумите колят толкова много турци и цигани . - Докторе, болен съм, имам температура, боли ме гърлото, кашлям, обща слабост. Това свински грип ли е? - Анализите, уважаеми, показват, че имате обикновена атипична пневмония, а за нея вече фармацевтите и медиците си получиха своя дял, впрочем както и за птичия грип. Затова, кихайте на воля и пийте чай с лимон. Вие на практика сте здрав! Следващия! Известната поп-звезда Селена Гомез каза на Деми Ловато: - Вчера бях по сутиен и гащи.. - Ти пък?!? Носиш гащи? - Ами .. да..Защо?