Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Новороден вундеркинд към акушерката: - Благодаря за вниманието!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Семейна караница, мъжа: - Скъпа, нека да не правим от слона динозавър...
Семейни
03.10.2017
2,829 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иванчо го било много страх да спи сам и затова една вечер легнал при мама си и при тати си. По едно време те не издържали и започнали да се ...бащата попитал Иванчо: - Сине, какво искаш - братче или сестриче? - Слонче, тате, слонче. - Абе Иванчо, братче или сестриче. - Ооо татко - казал Иванчо - ако не си сигурен в себе си, дай аз да пробвам.
Две блондинки си говорят: - Колко даде за това хубаво палто? - Ами... Три пъти.
Професор към студентите: - Колеги дайте ми пример за неблагоприятна ситуация Георгиев: - Ами вървя по улицата късно вечер, пред мен красива жена, обаче автобуса идва и тя се качва в него преди да успея да направя каквото и да е. Петров: - Ами вървя по улицата късно вечер, пред мен много красив мъж, обаче автобуса идва и той се качва в него преди да успея да направя каквото и да е... Иванов: - Ами значи вървя по тъмна улица късно вечер, зад мен върви Петров, а тъпият автобус не идва и не идва...
Трима са напафили много жестоко на седмия етаж: - Ако скочим от терасата според вас колко ли време ще летим? - казал първия. - Еми около една седмица - казал втория. - Еми ай да скачаме! - казал пак първият. - Аве вий луди ли сте ве? Една седмица без трева нийй ще умрем бе!!! - развикал се ядосано третия.
Две блондинки си уточняват среща. - Утре нали? - Да. - Къде? - Където искаш. - В колко часа? - Все ми е едно. - Добре. Само този път не закъснявай, ако обичаш!