Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
За любителите на екстремни усещания - ден на отворените врати в зоопарка.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Мими, омъжи се за мен! - Гледам, че вече носиш венчален пръстен!? - Ще си купя нов, по-хубав!
Семейни
03.10.2017
2,839 прегледа
Следващ →
Още вицове
Както знаете , Робин Худ крадял от богатите за да даде на бедните. И така, той направил това геройчно действие и срещнъл първият бедняк по пътя си и му казал: - Аз съм Робин Худ! Аз крадя от богатите, за да дам на бедните. И дал на бедняка една кесия с пари. А бедняка ахнал: - Олелеле!?! Богат съм! А изведнъж Робин Худ взел кесията със пари и казал: - Аз съм Робин Худ! Крада от богатите, за да дам на бедните!
Един човек решил да скача от къщата си. Но изведнъж дошъл Дядо Коледа и попитал: К:Защо ще скачаш? Ч:Децата много ме изнервят не слушат, не мога да трая повече. Дядо Коледа го спрял. Щракнал с пръсти и казал: К:Сега имаш идеални деца. Ч:Аз пак ще скачам. Жената много ми изневерява. Дядо Коледа пак го спрял и пак щракнал с пръсти. К:Сега имаш идеална жена. Ч:Пак ще скоча, шефа много ме изнервя и не ми плаща много. Дядо Коледа отново го спрял и пак щракнал с пръсти. К:Сега имаш идеален шеф. Ч:Мерси, как мога да си отплатя? К:Направи ми една свирка. Съгласил се човека и като свършил Дядо Коледа го попитал: К:На колко години си? Ч:На 40. К:И още вярваш в Дядо Коледа?
Вървят си крокодила Гена и Чебурашка по улицата. По едно време крокодила Гена се зазяпал и казал на Чебурашка: - Гледай каква мацка. Обърнал се и Чебурашка да види и казал: - Да бе, ебати крокодила!
Събрал шефа на борците всички свои подчинени и им казва: — От утре искам да ми разхождате питбула, и да внимавате да не му се случи нещо защото някой каже ли ми че му се е случило нещо ще го правя да умира. Взели те кучето и започнали да се редуват да го разхождат и да се грижат за него. Но не щеш ли, един ден го блъснала една кола. Събрали се всички мутри на съвет да обсъдят как да кажат на шефа си, че кучето е умяло. Мислили, мислили и накрая един от тях казал: — Момчета аз, ще се оправя със шефа. Отива той на другия ден при шефа си и го пита: — А бе шефе, питбула много странно гледа! — Що бе да не е умрел!?! — Шефе, ти го каза…
- Докторе, какво да правя? Много ме натоварва телевизията! - А как спите? - Спя добре, но всички сънища са ми с реклами!