Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Мими, омъжи се за мен! - Гледам, че вече носиш венчален пръстен!? - Ще си купя нов, по-хубав!
Семейни 2,839 прегледа
Следващ →

Още вицове

Както знаете , Робин Худ крадял от богатите за да даде на бедните. И така, той направил това геройчно действие и срещнъл първият бедняк по пътя си и му казал: - Аз съм Робин Худ! Аз крадя от богатите, за да дам на бедните. И дал на бедняка една кесия с пари. А бедняка ахнал: - Олелеле!?! Богат съм! А изведнъж Робин Худ взел кесията със пари и казал: - Аз съм Робин Худ! Крада от богатите, за да дам на бедните! Един човек решил да скача от къщата си. Но изведнъж дошъл Дядо Коледа и попитал: К:Защо ще скачаш? Ч:Децата много ме изнервят не слушат, не мога да трая повече. Дядо Коледа го спрял. Щракнал с пръсти и казал: К:Сега имаш идеални деца. Ч:Аз пак ще скачам. Жената много ми изневерява. Дядо Коледа пак го спрял и пак щракнал с пръсти. К:Сега имаш идеална жена. Ч:Пак ще скоча, шефа много ме изнервя и не ми плаща много. Дядо Коледа отново го спрял и пак щракнал с пръсти. К:Сега имаш идеален шеф. Ч:Мерси, как мога да си отплатя? К:Направи ми една свирка. Съгласил се човека и като свършил Дядо Коледа го попитал: К:На колко години си? Ч:На 40. К:И още вярваш в Дядо Коледа? Вървят си крокодила Гена и Чебурашка по улицата. По едно време крокодила Гена се зазяпал и казал на Чебурашка: - Гледай каква мацка. Обърнал се и Чебурашка да види и казал: - Да бе, ебати крокодила! Събрал шефа на борците всички свои подчинени и им казва: — От утре искам да ми разхождате питбула, и да внимавате да не му се случи нещо защото някой каже ли ми че му се е случило нещо ще го правя да умира. Взели те кучето и започнали да се редуват да го разхождат и да се грижат за него. Но не щеш ли, един ден го блъснала една кола. Събрали се всички мутри на съвет да обсъдят как да кажат на шефа си, че кучето е умяло. Мислили, мислили и накрая един от тях казал: — Момчета аз, ще се оправя със шефа. Отива той на другия ден при шефа си и го пита: — А бе шефе, питбула много странно гледа! — Що бе да не е умрел!?! — Шефе, ти го каза… - Докторе, какво да правя? Много ме натоварва телевизията! - А как спите? - Спя добре, но всички сънища са ми с реклами!