Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как се казваш? Мълчание. - Ти да не си дебил? - Казвам се Иванчо. - А фамилията? - Не, не съм дебил.
Иванчо и Марийка 3,599 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена решила да отучи мъжа си от пиенето. Една вечер тя се загърнала в бял чаршаф и го разтърсила, докато се събуди. - Коя си ти? ! - извикал мъжът. - Аз съм сатаната! - О, дай си ръката, чудовище! Аз съм женен за сестра ти! Прибира се мъж от командировка и отива при кучето си. - Е, съседът идва ли? - Бау, бау! - Целуваха се! - Бау, бау! - А друго какво правига? Кучето започва бързо и тежко да диша. - Хъ, хъ, хъ. - А колко дълго? Кучето вие: - А-уууууу. Мнозина се връщат от чужбина със сувенири... вярно, че на някои после им се налага да ходят на лекар-сувениролог. Две баби си говорят: - Пък тази днешна младеж кво ли не прави. Даже и стъкло ядат! - Ти пък от де разбра? - Ми снощи са прибирам, едно мъжко и едно женско са натискат на площадката. Га да са качвам в асансьоро, чувам женското казва на мъжкото: - Лапам веднага. Само отвий крушката! Борец отива в Англия, наема си нов Ролс Ройс, а човека му обяснява... Значи - при нас всичко е обратно, движите се в лявата лента, воланът е десен, обратният завой е на дясно... Тръгва оня из Лондон... След 2 часа се връща, а колата потрошена... -Абе човек, какво си направил, тая кола струва 200 000 лири! -Тъпак, ти ми каза, че всичко е обратно! От де да знам аз, че и вие минавате на зелено??? страна!