Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Обикновено на тия дето не им се отваря парашута, им се отваря глътката.
Бисери 3,184 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малко момченце седи пред телевизора и гледа предаване за индианците. Изневиделица се обръща към баща си и го пита: - Тате, тези индианци защо си оцветяват така лицата? - Защото се готвят за война, синко! На другата сутрин момченцето тича при баща си и уплашено вика: - Тате! В банята мама се готви за война! Иванчо и Марийка си говорят: - Марийке, защо винаги вместо "не е вярно" казваш "глупости"? - Глупости! - Каква е разликата межди секса и Легото? - Не знам... - Ами продължвай да си играеш с Легото тогава... Давама борци и щефа се возели на БМВ-то си и не щеш ли изведнъж пред тях изкача едно магаре и те бум право в него. Излизат борците от колата, гледат калника смачкан,какво да правят? Единият казал: -Абе ще надуем през ауспуха и ще се оправи!- надували те ,надували нестава. В това време минало друго БМВ с борци и като разбрали какво правят рекли: -Абе момчета много сте тъпи да знаете. Как искате да стане нещо като не сте затворили люка. - Скъпи, какво ще правим довечера? - Деца.