Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Ало, полицията ли е ? Тука сгазих с колата две кокошки! - Добре бе, премести ги в канавката, да не ги размазват другите коли. - Аха, разбрах. Ей сега ще ги преместя. А с мотоциклета им к’во да правя ?
Разни 2,460 прегледа
Следващ →

Още вицове

Критикът: - Според Вас кои са двата най-хубави романа излизли от печат тази година? Писателят: - Не мога да Ви кажа, защото през тази година успях да издам само един роман. Руски войник бил на дежурство в командния център на руска ядрена площадка, но задрямъл върху командният пулт. По едно време се събужда и гледа пред себе си - командира. Виждайки го, войникът скача и започва да рапортува: - Господин генелал, целият състав е на лице! По време на моето дежурство няма произшествия! Командирът го погледнал и казал: - Няма произшествия а!?! А къде е Белгия, мамка ти?!? Слави ще прави втори сезон на "Танцувай с мен". Този път наградата няма да е Ферари, а една купа сено. Поне нея ще успее да запали! - Чу ли новината? Надупчиха с кирки автомобил в Бургас... - Това там не е новина изобщо... -Вие сте зад волана пиян!-възмущава се катаджията,който проверява водача. -Много ви моля,говорете по-тихо,че жена ми от задната седалка може да чуе!-мънка шофьорът.