Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Японец и българин си говорели за дължината на работното време. Японеца казва: - Ние в Япония работим по осем часа. Два за мене, два за Императора и четири за Япония. Нашенецът: - Ние у България бачкаме по два часа. Щото нямаме император, па ни е през оная работа за Япония.
Разни 1,998 прегледа
Следващ →

Още вицове

Владиката пристигнал инкогнито в селото и тръгнал за дома на свещеника, за когото се носели слухове, че живеел заедно с прислужницата си. Като наближил поповата градина дочул женски смях и владиката погледнал през една дупка на плета. Под едно дърво попа и прислужницата се търкаляли... Ядосал се владиката, отишъл пред портата и я ритнал няколко пъти с крак. След малко попът, разчорлен и раздърпан, отворил изненадан от посещението на височайшия гост. - Извинете, бях в градината и събирах плодове... - Да, да... Много добре видях как друсаше сливата От писмо до редакция: " Благодарение на вашето списание успях да се справя с хлебарките. Сгъвам го на тръба и ги бия, бия, бия..." Сложиха му фланелка на "ЦСКА", шапка на "Славия" и го пуснаха в сектора на агитката на "Левски"! Гледайте по "Канал 1" - "Последният екшън-герой 4"! Една женска мисъл попаднала в мъжка глава. Но там нямало никой! Изведнъж наблизо профучала една мъжка мисъл. Женската мисъл се провикнала: - Чакай малко! Къде отиваш? - Е, как къде? Всички са вече долу! Българинът се слави с това, че намира изход и от най- трудната ситуация. Но повече се слави с това, че успява да намери и вход за нея...