След клюките за повишена радиация,
Министъра на енергетиката решава да се консултира с бог.
Отива в Рилския Манастир(за да е по близо до бога),
качва се на баира и се провиква:
- Бооо-жеееее,съвсем безопасно ли е в Ко-зло-дууууй?
Ехото му отговаря:
- Уууууй,ууй,уй...
- А ще построим ли и в Бе-ле-нееее?
- Нееее,нее,не...
Пожелания за 8 мартНека в живота ти винаги присъстват
хармонията и багрите на пролетта!
Бъди винаги свежа, като пролетните цветя
и желана като пролетта!