Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Каква е разликата между добрия адвокат и страхотния адвокат? - Добрият адвокат познава законите, а страхотният познава съдията.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Излизайки от магазина, жена пита мъжа си: - Знаеш ли защо се разплаках? - Зная, но нямам толкова пари.
Семейни
03.10.2017
2,977 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учителка пита учениците: - Ученици, от кой зеленчук се плаче? Иванчо: - От картофите, госпожо! - Сядай, Иванчо, грешен отговор! - Но госпожо, Вас не са ли Ви удряли с картофи по главата!?
- Как да убиеш три слона, без да прибягваш до насилие? - Обуваш единия от тях в розови панталони, и той ще умре от срам, а останалите два – от смях.
Първата Световна Война. Отива един сръбски войник на бръснар в българско село и казва на бръснаря: - Я сом београдски юнак, ке ме бричиш без сапун! - Добре, сядай. Извадил бръснаря най-тъпия си и назъбен нож и започнал да го дере. Дере го, дере го, сълзи започнали да капят от очите на сърбина, но той трай. По едно време не издържал и казал: Знайш ли, я не сом баш от Београда, море цапни малко сапун!
Париж. Елисейските полета. На светофар спират 6-литров Мерцедес, 607 Пежо и велосипед. Водачите се поглеждат един друг, удивлението се сменя с бурна радост. Паркират. Хвърлят се да се прегръщат: - Боже мой, Сьома, Ицхак, Хаим, колко лета, колко зими?!... А помниш ли Одеса, а помниш ли нашия двор?! - А леля Песя, А домоуправителя Езра Пинхович... - Каква среща?! В ПАРИЖ! Не, не бива така да се разделим, знам тук на близо едно уютно ресторантче, хайде да отидем, да похапнем, да си припомним миналото. Велосипедистът Симеон се ослушва: - Момчета, това все пак са Елисейските полета, боя се, че това ресторантче няма да ми е по джоба! - Сьома, какво се правиш на дръж ми шапката? Все едно не се познаваме! Спокойно, няма да ядеш...
Иванчо спира кола: - Чичо, закарай ме до училището. - Но аз съм в другата посока. - Още по-добре.