Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две стари приятелки с дълъг съпружески стаж си пият кафето. Едната се хвали: - Рекламираха един съпун "младежки". Купих от него, къпахме се с моичкия и след това правихме секс, като на млади години. След няколко дена се срещат пак. - И аз отидох да купя от този сапун. Беше свършил и взех, че купих един "бебешки". Моичкият цяла нощ сука, сука и накрая сутринта се напика и насра..
Семейни 2,247 прегледа
Следващ →

Още вицове

В голям универсален магазин провеждат събеседване с кандидат продавач. Управителят: - Млади човече, какво бихте посъветвали купувачка, която иска да си измие прозорците? Кандидатът: - Тайд, разбира се! Управителят: - Да, това е добър съвет. А какво бихте посъветвали купувачка, която иска да си изпере бельото? - Тайд, разбира се! Управителят: - Да, виждам, че сте специалист в своята работа... Последен въпрос. Какво бихте посъветвали купувачка, която е в месечен цикъл? - Тайд, разбира се! Управителят: - Ето тук не сте прав, млади човече.... Кандидатът: - Защо да не съм прав? Като не може да прави секс, то поне да изпере и измие нещо! - Жена ми толкова много гледа телевизия, че вече и говорителите от новините я познават. - Защо си толкова намусен? - Одеве гледах "Царете на комедията"... Час по биология. Всички разказват как се грижат за животните си, някои дори ги носят със себе си. Става Петърчо и показва аквариум със златни рибки. Казва: - Това са моите златни рибки. Аз се грижа за тях всеки ден - храня ги, сменям им водата на два месеца. - Браво Петърчо - 6! Марийке, ти какво носиш? - Аз си нося котарака. Казва се Том, обича да го гушкат и да яде Whiskas. - Иванчо, а ти какво държиш, това проскубано животинче какво е? Иванчо протегнал напред ръцете си, показал една ужасно проскубана и измъчена животинка и казал: - Това е моят хамстер Пухчо. - А като е Пухчо, защо е така проскубан? - Ами, от тиксото. - Какво тиксо? - С което го облепям, докато го ши*ам, да не се пръсне! - Защо отбора на Сърбия и Черна Гора изгуби срещу Холандия? - Защото една част от футболистите са играли за Сърбия, друга за Черна Гора.