Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Шерлок Холмс и д-р Уотсън тръгват сутринта за работа. На паркинга Холмс възклива: — Уотсън, някой ни е пипал колата! — Как позна? — Елементарно, Уотсън – няма я!
Разни 1,341 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Като се караш с жена си, как я наричаш? - "Зайченцето мое". - Така нежно? - Зайците при голям глад си ядат акитата. Тя е зоолог, знае... Прибрал се по-рано съпругът и гледа жена му я няма. Седнал на дивана и си пуснал телевизора. Погледал малко и звъннал по мобилния. - Къде си, мила. - В кухнята. Готвя. - отговорила тя. - Ами, ха направи една салата и ми я донеси в хола, тогава. Няма вече вярност на този свят... Вчера научих, че и трите ми приятелки ми изневеряват. Мъж се прибира на бегом от работа, съблича се и сяда да гледа телевизия – дават мач. Жена му казва: — Знам резултата! По радиото го казаха. Да ти кажа ли? — Не! В никакъв случай! Искам да си гледам… — Гледай колкото искаш… Така или иначе нито един гол няма да има. Вали проливен дъжд. По криволичещ път пътува старец с трабанче. Изведнъж насреща му изскача грамаден мерцедес, пълен с мутри. Дядото се панира, върти насам, върти натам, трабантът поднася, мерцедесът поднася, изскача от пътя и се преобръща няколко пъти. Излиза дядото от трабанта, приближава боязливо и пита: - Ей, момчета, има ли пострадали? Никой не му отговаря. - Да няма пострадали? Пак никой не отговаря. - Брей, да не се е претрепал някой? Тишина. - Остана ли поне някой жив? Гробно мълчание. Старецът изтрива потно чело: - Имах късмет тоя път!