Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шерлок Холмс и д-р Уотсън тръгват сутринта за работа. На паркинга Холмс възклива: — Уотсън, някой ни е пипал колата! — Как позна? — Елементарно, Уотсън – няма я!
Разни 1,343 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Мамо, в училище всички ме дразнят, че съм бил алчен! - Кой точно? Имена? - За пет лева ще ти ги кажа всичките! Лежи си един пияница в локва, а край него минава някаква жена. - Ти самата си свиня - казва й той. - Но, господине, аз нищо не съм Ви казала ! - възмущава се жената. - Обаче си го помисли, нали ? - отвръща пияницата. Срещат се двама тиийнеджъри: - Как е? - МНого яко! Ето - купих си DVD-диск с "Титаник" ...Лицензиран е - за 50 лева... - Мноо скъпо бе - аз си го взех пиратски за 10 лева от "Славейков" и се кефя. - Боклук си си взел - моят е качествен, със супер саунд, готини цветове, дублаж, холограма - по-яко не може и да бъде. - Мани бе, напразно си си дал кинтите! - Ами - не е напразно. Моят филм завършва с "happy end". Лошите лимони след смъртта си попадат в лимон-АДА. Урок по химия. Лабораторно упражнение. Учителката пита: - И така, деца, какво получихте? Марийке? - Някаква бяла течност. - Браво, шест. А ти, Петърчо? - Моята е малко жълтеникава. - Почти си се справил, пет. А ти, Иванчо? - Нещо кафяво тука бълбука. - Двойка. Целия клас - ЗАЛЕГНИ!