В апартамента на стара мома влиза крадец.
- Бързо, всичките пари и злато в чантата или ще те застрелям!
- Кой си ти?
- Аз съм крадец, убиец, изнасилвач!
- О, боже, колко интересно...
Влиза американец в английска кръчма и си поръчва Будвайзер.
- Американец сте, нали? - предполага барманът.
- Да, по какво познахте? По акцента или по това, че поръчах Будвайзер?
Барманът отговаря:
- По това, че сте най-дебелият човек, който съм виждал някога.