Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза американец в английска кръчма и си поръчва Будвайзер. - Американец сте, нали? - предполага барманът. - Да, по какво познахте? По акцента или по това, че поръчах Будвайзер? Барманът отговаря: - По това, че сте най-дебелият човек, който съм виждал някога.
Разни 1,782 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима психари го карали на оздравяване и докторите решили да ги минат на комисия - да ги пускат ли що ли? Явява се Психар №1: Комисията: "Колко е две плюс две?" Психар №1: "Единайсе" Комисията: "Втори опит колко е две плюс две?" Психар №1: "Единайсе" Е няма как ще седи още. Явява се Психар №2: Комисията: "Колко е две плюс две?" Психар №2: "Синьо" Комисията: "Втори опит колко е две плюс две?" Психар №2: "Синьо" Е няма как ще седи още. Явява се Психар №3: Комисията: "Колко е две плюс две?" Психар №3: "ЧЕТИРИ" Комисията: Пощуряват, приказки, рецепти, обсъждат, накрая го питат "Как стигнахге до верния отговор?" Психар №3: "Много просто - две по две е единадесет, делено на синьо прави четири" Е няма как ще седи още. Между запалени интернет-потребители: - Да знаеш с каква мацка се запознах...Супер! 90-60-90!!! - Супер...а как се е уредила с шестцифрено icq?! Нямам търпение да дойде Свети Валентин! С други думи - май съм мазохист. Млад ветеринарен лекар започва работа на село. Кметът идва да го поздрави и казва: - Вие ли сте? Докторът за говедата? - Да, аз съм, а какво ви боли?… - Ти с нас ли си или с другите - казват те, размахали юмруци и натаралежили коси. - Ми...с вас - измънква плахо той. - Ми ние сме другите. И се почнала тя...