Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вие току-що получихте първия албански вирус! Тъй като тук не сме много напреднали с компютрите, това е ръчен вирус! Ще ви помолим: 1 - Да препратите писмото на всичките Ваши познати, които имат e-mail адрес 2 - Да изтриете съдържанието на диска C
Програмисти 3,504 прегледа
Следващ →

Още вицове

Световните информационни агенции съобщиха днес, че Сърбия е готова да признае независимостта на Косово, но при едно условие - за премиер на новата държава да бъде назначен Александър Томов! - Разправят, че играеш в местния отбор? - Да. - И колко гола имаш? - Над двеста. - Охо! Сигурно си най-добрия нападател! - Не, най-лошия вратар... Казват на Лъвчо че трябва да влезе в горската казарма. Той "вика" : - Как така ще влизам в казарма бе вие луди ли сте аз съм лъв цар на животните вие тука в казарма. Тези от горскта казарма му казали : - Абе няма тука лъв ... цар на животните ... всички влизат в казармата така че и ти ! К`во да прави Лъвчо влязал в казармата ... строили се на сутринта Лъва, Мечо, Лисан, Вълчо и така до последното мъжко животно ... идва старшината ... Зайо-байо ... оглежда ги и "вика" : - Ей Лъвчо ти защо не си се постригал ? Каква е тази грива ? Лъвчо почнал пак с неговите ... Аз съм лъв цар на животните ... Зайо казал : - Виж к`во лъве тука няма цар намя такива работи да се пострижеш ... ей на виж на края на строя като оня мишок ... Тогава "мишока" казал : - АЗ НЕ СЪМ МИШОК АЗ ! СЪМ ЕЖКО-БЕЖКО! Млада дама отива на преглед при психиатър! Почукала на вратата на кабинета и влязала. Психиатърът станал, отишъл до нея хванал я разкъсал й дрехите, без да казва нищо и започнал яростно да я люби! След като свършил, казал: - Уфффф, с моя проблем свършихме, я сега да чуем вашия! Бай Ганьо пристигнал в Италия.Тъкмо бил на летището и му се доходило до тоалетна.Почукал на първата тоалетна казали "Моменто!"Почукал на третата тоалетна-пак отговорили"Моменто!"На третата отново "Моменто!"И накрая си казал-Моменто моменто ама аз ще акам на цименто!