Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Мамо може ли да си поиграя с баба ? - Да , ма после пак да я заровиш...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Никъде няма толкова джебчии, колкото има в държавния джоб!
Бисери
03.10.2017
3,356 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Сестро - моли болният, - дайте ми някакви приспивателни хапчета! - За съжаление свършиха, но ако искате, мога да ви дам моето плюшено мече…
На Хитър Петър му умряла кравата. Дошъл съседът и го питал: - Петре, жена ти умря,а а ти не плачеше. Кравата ти умря, а ти сега плачеш. А Петър отвърнал: - Кравата мляко дава, а жената не.
Бай Славчо отива на доктор: - Докторе, с жената имам проблем - нали разбирате - не мога да го дигна. - Не се притеснявайте. В наши дни това се лекува много лесно. Ето вземете това лекарство и то ще разреши всичките ви проблеми. След две седмици доктора среща бай Славчо на улицата и го пита: - Е, как е? Вече имате стабилна ерекция, надявам се? - О, да! Много ви благодаря, докторе! - И жената е доволна? - Ааааааа... Още не съм се прибирал вкъщи.
Пийнал човечец се качва в автобуса и се чуди с кого да си поговори. Вижда, че до него един младеж разглежда географска карта и го пита: - Каква е тази карта? - Това е карта на Африка - обяснява младежът. - Младежо, струва ми се, че ти си се качил не в този автобус, който ти трябва.
На тренировка на Националният ни отбор, журналистите гледат и се чудят, защо играчите подскачат 45 минути без топка! Питат Пламен Марков: - Пламене, защо тия подскачат така? - Уча ги да се радват на гол, защото са забравили как става това!