Медицинска сестра върви по коридора в отделението за слаботелесни и чува отнякъде:
- Помощ! Помощ!
Влиза в стаята, оглежда се… не вижда никой. Пак се чува:
- Помощ! Помощ!
- Откъде викаш? - пита сестрата.
- Тук съм, под тапетите!
Сестрата отлепя тапета и измъква от там един слаботелесен.
- Как попадна там?
- Една хлебарка ме замъкна.
- Г-н Бобър, защо са Ви толкова бели зъбите?
- Аз не съм никъв бобър, аз съм Вашия анестезиолог...
-------------
и още един:
- Госпожице, не желаете ли да се снимата в рекламата на Колгейт? Че бобърът се е разболял...