Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бай Ганьо, американеца и французина попаднали на един остров. Почнали да играят покер след малко намерили вълшебна лампа. Потъркали я и излезнал дух. Казал им че ще им изпълни по едно желание. Французина казал: - Искам да се върна в Франция. Американеца казал: Искам да се върна в Америка. А Бай Ганьо: - Я ги върни тези тук, защото имам тройка асо.
Бай Ганьо 9,075 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Г-н майор, а какво да правя, ако внезапно стъпя на мина? - Стандартна процедура, лейтенант. Ще ви се наложи да скочите 30 метра наготе и да се разпръснете на широка територия. Малко момченце пита приятелчето си: - Пешко, твойте родители плашат ли се от анимационните филмчета, бе? - Не, разбира се. - А моите се плашат, щом почне някое анимационно филмче и бягат в спалнята, завиват се през глава и се тресат от страх! Влиза в железария един борец и казва: - Брато, дай един хляб бе! - Ама господине, тука хляб не се продава! - отвърнал продавача смаян. Борчето повторило още един-два пъти, но отговорът на желязаря бил категоричен. Ядосала се мутрата и сменила изиономията на продавача. На другия ден влиза пак и пак иска хляб. Железарят отново му казва, че в железарията хляб не се продава, а нашия човек недоволен от резултата отново го смазва от бой. На следващия ден продавача се подготвил, за да не яде бой и с влизането на бореца казал: - О-о-о-о! Господине, ето Ви и вас! Ето един хляб топъл и пресен. А бoрчето отговорило: - Аз хляб купих от аптеката, ти дай едно кисело мляко! Така се случило, че един ден Гонзо умрял и се оказал пред райските порти. Почукал той и от вътре св. Петър попитал: - Кой чука? - Георги. - Кой Георги? - отвърнал с недоумение светеца. - Ами Гонзо, бе! - … - Георги Иванов - Гонзо! - А-а-а, Гонзо ти ли се бе мойто момче. - зарадвал се св. Петър. - Извинявай, не очаквах да уцелиш вратата. Подчинен: - И кой идиот го измисли това? Шефа: - Аз! Подчинения: - Гениално!!!!