Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Често в детството ми ме караха да стоя в ъгъла,..в горния...ляв.
Бисери 3,518 прегледа
Следващ →

Още вицове

След съвместни военни учения на Русия, Китай и Индия на територията на Сибир се е изгубила рота китайци - два милиона човека. Майка вика на детето си от балкона: - Иванчо, не бий Петърчо, ще се изпотиш! Адвокат съветва клиент: - Най-доброто, което можеш да направиш е да се върнеш при жена си. - Интересно. А кое ли е най-лошото според вас? Ако пчелите се блъскат в кошера и падат – значи хмелът е узрял! Един мъж тръгнал да се самоубива. Тъкмо щял да скочи от моста и при него идва Дядо Коледа и го попитал: — Какво правиш, бе? — Ще се самоубия. — Защо? — Защото вече животът ми няма смисъл. — Ако ми обещаеш че няма да скочиш, ще ти изпълня 3 желания. — Наистина? — Да. Какво е първото ти желание? — Искам… искам чисто ново Ферари Ф50! — Добре. Второто? — Искам… искам триетажна къща с изглед към морето. — Имаш я. И третото? — Искам… искам много, много, много пари. — Добре и тях ги имаш. Обаче за всичко това искам да направиш нещо за мен. — Какво? – попитал мъжа. — Направи ми една свирка. — Аааааа, не. Няма да го направя. — Абе човек, виж колко неща ти дадох аз, а ти една свирка не искаш да ми врътнеш. — Добре, добре. Направил му той една свирка и Дядо Коледа го попитал: — Ти на колко години си? — На 45. — Ти си на 45 и още вярваш в Дядо Коледа?