Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Често в детството ми ме караха да стоя в ъгъла,..в горния...ляв.
Бисери 3,520 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Значи, отивам аз за риба, чакам, чакам..нищо!Ама по едно време...една златна жаба излиза от реката и ми вика: - Аз съм омагьосана принцеса, ако ме целунеш, ще се превърна в 19-годишна руса красива девственица 90/60/90 ! - Целунах я аз и наистина...превърна се и се озовахме у дома, в хола, на дивана и почнахме един луд секс!Направо като на порно филм!...Ами, това е цялата истина, господин съдия, не както казва жена ми! - Има ли нещо по-корумпирано от български народен представител? - Да, двама народни представители! В едно племе решили съветът на вождовете младият наследник да го пратят на каляване в джунглата за 2 седмици-като се прибрал му довели една от най-личните девойки в племето да го пробват какво е научил-тя се надупила и той с примерен шут я съборил на земятя-всички в недоучение,а той се оправдава: -Ами проверявам хралупата за пчели! Иванчо се прибира злобен от училище, хвърля учебника по биология на масата и казва на родителите си: - Съблечете се и легнете на леглото! - Ама Иванчо, как така! - И почвайте веднага да ми показвате как точно ме е донесъл щъркелът! При доктора: — С апетита как сте? — Ми ту има, ту нямам. — А кога нямате? — Като се наям едно хубаво.