Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Войник в полагаема отпуска се запознал на танци с едно момиче и тръгнал да го изпраща към къщи. Тъй като войникът през цялото време мълчал, девойката решила да се справи с неловкото положение: - Нека да ти задам гатанка: красиво, бодливо, мирише хубаво. Що е то? - Автомат! - отговорил войника. - Не е, това е роза. Дай сега една по-лесна: в средата жълтичко, листенцата белички. Що е то? - Автомат! - казал войникът след дълъг размисъл. - Не е, това е маргаритка - отчаяно казало момичето - Дай сега една съвсем лесна: зеленичко, квака и скача в блатото. Що е то? След дълго мислене войникът се предал. - Е не знам! - Това е жаба. - Абе и аз се чудя ли чудя, защо му е на автомата да скача в блатото.
Военни 4,440 прегледа
Следващ →

Още вицове

Като дете забелязах, че рано или късно, пръстите на краката ми правят дупка на чорапите ми. Спрях да обувам чорапи. В България, откакто основаха Здравната каса, отмениха смъртното наказание. Пролет. София. Ноемврийския асфалт изчезва по-бързо от февруарския сняг. Чета в пресата, че Бойко Борисов бил нашенския Робин Худ и точно получавам: Вървял си един бедняк през Шеруудската гора.Изневиделица пред него се изправил Робин Худ, мръсен и брадясал.Странникът си глътнал езика. - Не се плаши -рекъл Робин Худ- аз взимам от богатите и давам на бедните.Ето ти една торба жълтици! -Аз съм богат, аз съм богат-заподскачал от радост беднякът, но мощен удар в зъбите го свалил на земята.Над главата му се надвесил Робин Худ: -Казах ли ти, че взимам от богатите и давам на бедните-давай торбата с жълтиците! Между пияници: — Пешо, ти като отваряш вратата на кенефа, лампата светва ли? — Не, паля я с ключа. — Значи пак съм ти пикал в хладилника…