Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На масата на великият физик Нернст стояла епруветка с ограничено съединение дифенилметан, чиято температура на топене е 26C. Ако в 11 часа сутринта препаратът започвал да се топи, Нернст казвал: - Срещу природата не се рита! След което отвеждал учениците си на гребане и плуване.
Бисери 2,880 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млада, прекрасно сложена дама се прибира вкъщи с великолепно палто от норка. - Я виж ти! - удивил се мъжът й. - От къде го взе това? - О, дребна работа! Спечелих го от лотарията. След няколко дни, когато жената тръгнала да се съблича, за да влезе в банята, мъжът й видял на врата й страхотно диамантено колие. - А това нещо от къде го взе?- подозрително попитал той. Тя небрежно: - Това колие и него го спечелих от лотарията. - Ясно - казал съпругът. - В такъв случай по-добре не влизай във ваната. Ще вземе да ти подгизне печелившия, лотариен билет, че може още да ти свърши работа... - До преди 2 месеца имах 2 заложни къщи,а сега имам 2 заложени... Двама приятели си говорят и единия пита: - Знаеш ли как се прави японска чикия? - Не - отговаря другият. - Отиваш в Япония, заравяш си члена в пясъка на плажа и чакаш заметресение. Една блондинка в пътническо бюро: — Един билет за Ню-Йорк! — С чия компания искате да пътувате? Има няколко компании за Ню-Йорк? — Не искам компания, сама ще пътувам! Добър ден, деца! Аз съм новата ви класна ръководителка. Казвам се Мария Иванова и съм фенка на BMW. А сега нека всяко от вас, деца, се представи по същия начин! - Аз се казвам Петърчо, и съм фен на BMW. - Аз се казвам Асенчо и съм фен на BMW. - Аз се казвам Марийка и съм фенка на BMW. Стигнали до Иванчо. - Аз се казвам Иванчо и съм фен на OPEL. - Как може!? Защо не си фен на BMW? - Мама е фенка на OPEL, тате е фен на OPEL, приятелите ми са фенове на OPEL – и аз съм фен на OPEL. - И какво от това? Ами ако майка ти беше простит*тка, баща ти нарк*ман, а приятелите – ге*ове, тогава? - Е, тогава щях да съм фен на BMW.