Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един цесекар легнал на смъртно легло. Когато попът дошъл за последното причастие, умиращият му изповядал, че е станал левскар! Попът го попитал учуден: — Синко, защо се предаваш така? А умиращия му отговорил: — Отче, по-добре да умре един от тях!
Спорт 3,949 прегледа
Следващ →

Още вицове

Студенти имали лекция по философия и се водел разговор на тема: Има ли Бог или няма. Професорът представил следната логика: - Някой, от вас колеги, чувал ли е Господ? Тишина... - Някой, от вас, да се е докосвал до Господ? Тишина... - Някой, от тук присъстващите, да е виждал Господ? Пак тишина... - Тогава, Господ не съществува! Но един от студентите се замислил и поискал думата. Любопитен да чуе какво има да каже този дързък студент, професорът му дал думата. Студентът: - Колеги, някой от вас да е чул мозъка на нашия професор? Мълчание... - Някой да е докосвал мозъка му? Мълчание... - Някой да е виждал мозъка на нашия преподавател? Мълчание... - Тогава, според неговата теза излиза, че той няма мозък! Един Човечец отишал на доктор и се оплакал , че нямя деца.Доктора го поогледал и му казал : - Виж сега просто топките ти не работят , ако искаш можем да пробваме нещо. Човека без да му мисли се съгласил. Доктора му сцепил тестисите и му пъхнал едно желязно и едно дървено топче. После го пратил да си ходи. Минали десетина години и на улицата се срещнали двамата. Човечеца започнал да крещи от далеч : - ЕЙ , докторе да си жив и здрав ! Имам двама сина! Единият е терминатор , а другия е Буратино ! - Какво се питат футболистите, когато Роналдиньо е срещу тях с топката? - А бе, къде е топката? На военната комисия. - Има ли сред вас глухи? Само двама си признаха, останалите се правеха, че не чуват... Един запорожец карал по заледен път. Зад него лъскав мерцедес с мутри се опитвал да го изпревари. По едно време запорожецът се подхлъзнал и се врязъл в мерцедеса. Мерцедесът излетял в пропаста. Шофьорът на запорожеца веднага излезнал и се надвесил над пропастта: - Хора, има ли живи? Тишина. - Има ли живи, бе?!? Пак тишина. - Ох! Извадих късмет...