Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Поради установения факт, че българските адвокати са най-разболяващите се хора, се подготвя решение за тях да бъдат увеличени неколкократно здравните осигуровки, за да може да се лекуват по-добре.
Професионални 2,927 прегледа
Следващ →

Още вицове

Син пита баща си: - Тате, моля те кажи ми, какво е това "алтернатива"? Бащата отговаря: - Алтернатива? Как да ти кажа. Представи си, че си си купил десет яйца, но не си ги изпържил, а си ги сложил в инкубатор. От тях са се излюпили пиленца. Те ще пораснат. Ще се превърнат в кокошки и петли. Ще се появят още пиленца и постепенно ще имаш цяла ферма. Ти ще започнеш да мислиш за разширяване, за бизнес, за заем от банка. Ще инвестираш в строителство на два нови кокошарника... И изведнъж - наводнение... Всичко отива по дяволите. - Тате, все пак не разбрах, къде е "алтернативата"? - Алтернатива? Патици! Българин влиза в турска дискотека с потник ка който пише "Турците имат 3 проблема". Приближава се един турчин и го поразбутва: - Какви проблеми имаме бе? - Това е първият ви проблем - много сте раздразнителни. След малко много турци наобиколили българина. - Какви проблеми имаме бе? -пак същият. - Това ви е вторият проблем - когато не можете да разрешите сами проблемите си винаги викате някои. След известно време българинът си тръгнал, а отвън го чакали същите турци и всичките с ножове. - Това ви е третият проблем - на престрелка винаги идвате само с ножове. - Здрасти, моята жена е бременна в четвъртия месец. - А моята в третия. Какво искаш повече, момче или момиче? - Момче. - А защо? - Искам радиоуправляем хеликоптер. Мацка разказва на приятелките си след среща: - Е, как е той? - Ах, супер! - Хубаво ли се целува? Добре ли ухае? - Великолепно! - Вечерята вкусна ли беше? - Ах, много, много вкусна! - Ааааа... Имаше ли... секс? - Имаше, момичета, той е просто невероятен! Разказва младежа след среща: - Е? - Да. - Браво, пич! - 15 презерватива, моля! - Торбичка искате ли? - Не, моята е хубавица.