Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
погледни на ляво, сега на дясно, погледни напред....а уе ти ще пикаеш ли или ще се оглеждаш уе дръвник!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Две блодинки си готвят: - Сега сложи врялата вода в хладилника! - Защо?!? - Все някога ще ни потрябва... bY RaP7oR
Блондинки
03.10.2017
3,339 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Съобщиха в новините, че потребителите на Internet Explorer са с по-ниско IQ. - Мен ми е интересно IQ-то на потребителите на нашите вестници...
Разговарят тийнейджъри: - Вчера вечерта заковах невероятно маце! Прекарахме си страхотно! - Сигурно доста си се охарчил? - Напротив - само 10 импулса в минута по нощната тарифа.
- Каква е разликата между студент и професор? - Професор - това е човек, който си е взел всичките изпити.
Снежанка и принцът се чукали, а джуджетата искали да гледат през ключалката, ама били ниски та се качили едно на друго и най-малкото отгоре им казвало какво става, а те си предават надолу по веригата. - Принцът е гол. - казва джуджето. "Принцът е гол, принцът е гол, принцът е гол ..." се чува веригата.? - Снежанка се съблече. "Снежанка се съблече, Снежанка се съблече, Снежанка се съблече ..." - Той я целува. "Целува, целува, целува ..." - Принцът й го вкара. "Вкара, вкара, вкара ..." - Клатят се яко. "Клатят се яко, клатят се яко, клатят се яко ..." - Принцът се изпразни. "И аз, и аз, и аз ..."
рекуш а ти река ма не ти рекуш оти ако беше рекъл че ти рекуш чеше речеш че ти рекух та за тава рекуш а не ти река!! :) (Бански диалект)