Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блодинки си готвят: - Сега сложи врялата вода в хладилника! - Защо?!? - Все някога ще ни потрябва... bY RaP7oR
Блондинки 3,339 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Съобщиха в новините, че потребителите на Internet Explorer са с по-ниско IQ. - Мен ми е интересно IQ-то на потребителите на нашите вестници... Разговарят тийнейджъри: - Вчера вечерта заковах невероятно маце! Прекарахме си страхотно! - Сигурно доста си се охарчил? - Напротив - само 10 импулса в минута по нощната тарифа. - Каква е разликата между студент и професор? - Професор - това е човек, който си е взел всичките изпити. Снежанка и принцът се чукали, а джуджетата искали да гледат през ключалката, ама били ниски та се качили едно на друго и най-малкото отгоре им казвало какво става, а те си предават надолу по веригата. - Принцът е гол. - казва джуджето. "Принцът е гол, принцът е гол, принцът е гол ..." се чува веригата.? - Снежанка се съблече. "Снежанка се съблече, Снежанка се съблече, Снежанка се съблече ..." - Той я целува. "Целува, целува, целува ..." - Принцът й го вкара. "Вкара, вкара, вкара ..." - Клатят се яко. "Клатят се яко, клатят се яко, клатят се яко ..." - Принцът се изпразни. "И аз, и аз, и аз ..." рекуш а ти река ма не ти рекуш оти ако беше рекъл че ти рекуш чеше речеш че ти рекух та за тава рекуш а не ти река!! :) (Бански диалект)