Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две блодинки си готвят: - Сега сложи врялата вода в хладилника! - Защо?!? - Все някога ще ни потрябва... bY RaP7oR
Блондинки 3,338 прегледа
Следващ →

Още вицове

Изгониха ме от партито за Хелоуин. Бях само по една червена риза. Нима никой не беше чувал за Мечо Пух... Любовта винаги е първа, никога последна, а за един кратък миг дори е вечна. Съдията: - Вашата жена се оплаква, че постоянно я държите в страх. - Няма такова нещо господин съдия... Съдията(шепнейки): - Кажете ми, като мъж на мъж, как успявате? Телефонът на един лекар посред нощ иззвънял. - Докторе - обадил се детски глас, - аз съм Сашко. Бихте ли дошли у дома? - Има ли някой болен? - попитал лекарят. - Да, всички освен мен. Днес бях непослушен е за наказание не ми разрешиха да ям гъби... Във вагон пътуват двама тексасци. На една гара излезли от купето да си наквасят гърлото. Върнали се, гледат- местата им заети. Помолили пътниците да ги освободят, но те отказали. Тогава единият от тексасците извадил пистолета си и извикал: - Броя до три!!! Едно! Две! Пътниците се изпарили моментално. Приятелите седнали на местата си и единият философски отбелязал: - Ето заради такива нахалници, на нас тексасците ни е излязла лоша слава.