Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Приели една девойка за студентка в София. На тръгване за столицата майка й казала: - Дъще, да внимаваш много! Защото щом идеш в София, веднага ще се намери някой, който най-напред ще те заведе на кино, после - на ресторант, след това ще те отведе в квартирата си и ще се качи на теб и тогава майка ти ще плаче!... Минали два-три месеца и дъщерята си дошла във ваканция. Майката веднага я попитала: - Дъще, как е по София? - Мамо - отговорила студентката - стана точно така, както ти каза! Веднага, щом отидох в София, се намери един, който най-напред ме заведе на кино, после на ресторант, после ме отведе в квартирата си, но когато поиска да се качи на мен, аз се сетих за твоите думи и си рекох: "Защо да плаче моята майка? Нека да плаче неговата майка!" И се качих аз на него!...
Студентски 3,071 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мечката въвела в гората сух режим. Върви си през гората и гледа заека се въргаля в калта пиян на кирка. - Как смееш да нарушаваш закона ми?! - Ти тоя закон го пробутвай на животните си... Нас рибите не ни закачай. Пиянство - причина и решение на ВСИЧКИ проблеми! На Парламентарния контрол! Въпрос от журналисти: -Какво, свърши парламента през последната седмица? Парламентарния говорител отговаря: -Парламента направи ВКПЩННППДПЮЮОЧСХЖИЗР! -Не ви разбрахме, нещо пелтечите и фъфлите? -Не пелтеча- отвръща говорителя- ВКПЩННППДПЮЮОЧСХЖИЗР е "Временна комисия за проучване на щетите, нанесени от наводненията, предизвикани от проливните дъждове през месеците юни и юли 2005 година на обществени и частни сгради, пътна и железопътна инфраструктура, земеделската реколта" Анестезиолог обяснява на пациент: - Заспиването Ви е безплатно - упойката се плаща от Здравната каса. Събуждането обаче е платено... Живял един равин, и много обичал да играе голф. И в една събота, когато евреите не трябва да правят нищо, камо ли голф да играят, той не издържал, взел си стиковете и отишъл на полето. Видял го ангел небесен и обърнал внимание на Бог за това безобразие. Бог казал: - Сега ще го накажем! Равинът ударил топката и уцелил дупката с един удар. Ангелът, недоумяващо: - И това ли му е наказанието?! Бог: - Ами да... Сега на кого ще може да се похвали?...