Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Адам е бил щастлив човек. Когато му идвало в главата нещо смешно, той е могъл да бъде сигурен, че не повтаря чужди вицове.
Разни 2,068 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мутра „изпрал“ парите си и станал бизнесмен. Построил си скромен замък в полите на Витоша и си назначил обслужващ персонал и охрана от дебеловрати левенти. Поканил свой приятел, също бивша мутра да разгледа имението. — Разкошно си се устроил – казал приятелят, – с плувен басейн, оранжерия, тенис корт и гараж с пет автомобила. Само едно не мога да схвана – защо вместо тоалетна хартия използваш нарязани вестници? — Носталгия, брато, носталгия… В час по биология учителката пита: - Деца, ако някой от вас има близък, който може да имитира някакво животно нека да се обади! Иванчо веднага вдигнал ръка: - Госпожо, моя дядо може да имитира вълк. - Чудесно Иванчо! И така - следващия час ще учим за вълка. Довел Иванчо дядо си и в края на урока учителката казала: - А сега дядото на Иванчо ще ни покаже как вие вълка. Чакали всички да го чуят, но дядото даже не вдявал какво се иска от него. Учителката помолила отново, но пак тишина. Тогава се намесил Иванчо: - Госпожо, вие неправилно формулирахте задачата на дядо ми. - Дядо, можеш ли я оправи тая? - Аууууууу! Любовта е съкровище от щастие: колкото повече даваме, толкова повече остава. Във влака пътували, българин, французин, американец и една блондинка. По време блондинката, без да иска, се изпърдяла. Французина, като джентълмен, поел отговорност и се извинил - уж, че е бил той. След малко блондинката отново се изпърдяла. Американецена се проявил и той като дженталмен и се извинил. Дошло време българинът да слиза от влака. Спрял се на вратата на купето и се обърнал към пътуващите: - Господа, ако след малко госпожицата се насере, да знаете, че съм аз. Крава казва на друга: - Това е някаква епидемия: накъдето и да погледнеш ту една крава се побърква, ту друга полудява... - Нищо- успокоява я приятелката и. Важното е нас, патиците, да не ни засегне...