Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Събрал шефа на борците всички свои подчинени и им казва: - От утре искам да ми разхождате питбула, и да внимавате да не му се случи нещо защото някой каже ли ми, че му се е случило нещо ще го правя да умира. Взели те кучето и започнали да се редуват да го разхождат и да се грижат за него. Но не щеш ли, един ден го блъснала една кола. Събрали се всички мутри на съвет да обсъдят как да кажат на шефа си, че кучето е умяло. Мислили, мислили и накрая един от тях казал: - Момчета, аз ще се оправя с шефа. Отива той на другия ден при шефа си и го пита: - А бе шефе, питбула много странно гледа! - Що бе да не е умрел!?! - Шефе, ти го каза...
Борци 3,837 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две костенурки в пустинята. Водата е на привършване. Едната казала: "Отивам за вода, в напръсника има три капки, да не ги изпиеш до като се върна?" "Няма", обещала другата. ...Изминал цял месец! Тогава тази , която останала при напръсника, се опитала да отпие една капка. В тоя момент зад една дюна се чуло: "Ако ще си правим номера, по-добре да не тръгвам?!?" Посадил си дядо ряпа. Ряпата пораснала, дошло време за вадене. Дърпа дядото - не може, дошла бабата, пак не става. После внучката, кучето, котката, мишката... Дърпали, дърпали и ... "Храас" ... скъсали кучето. Първомайския Дърводелец Бай Петка отишъл да цепи дърва в близката горичка, видял едно дърво и започнал да го цепи. Цепил.... Цепил... и преди да го отсече дървото му проговорило с човешки глас: - Дърварю!!.. Моля ти се не ме сечи. Ще ти изпълня 3 желания в замяна. Дърварят се учидил как дърво може да му проговори, но се съгласил. - Какво Ще е 1 вото ти желание? - пипитало дървото - Искам Едно куфарче с пари. - казал Бай Петка Готово!.. Дървотот изпълнило желанието. - Какво е второто ти желание ? - попитало пак дървото. - Ами искам едно Ферари. - Казал с усминато лице Петка Речено-Сторено. Едно ферари цъфнало до БАй Петка. - Какво Ще е 3 тото ти желание? - попитало дървото. Бай Петка Отговорил: - Абе Дръвчо Начи.. Много ама мНого искам някоя девствена Първомайка така за женица да ми намериш? - Дървото се Опулило и казало ... ЪъъъъЪ Няма да е. РЕЖИ МЕ! РЕЖИ МЕ!! - Как се нарича желанието да те гледат, когато се събличаш? - Ексхибиционизъм. - Как се нарича желанието да гледаш как другите се събличат? - Воайорство. - Как се нарича комбинацията от двете? - Биг брадър. Здравей, Дядо Коледа. Пише ти Иванчо. Моля, прочети това писмо до края. Това не е спам, а реален начин да спечелиш...