Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Иванчо се прибира един ден в къщи и отива при дядо си да му се похвали: - Дядо, на обяд помогнах на една баба да пресече улицата. - Браво бе, Иванчо, заслужи си 1 лев. На другия ден Иванчо отива отново при дядо си, но този път води и Марийка: - Днес двамата с Марийка помогнахме на една баба да пресече улицата. - Браво и на двама ви, заслужихте си по 1 лев. Марийка си тръгнала, Иванчо и дядо му останали на саме и дядото попитал: - Днешната баба толкова зле ли беше, че двамата трябваше да й помагате? - Не, просто бабата се дърпаше...
Иванчо и Марийка 3,538 прегледа
Следващ →

Още вицове

Астматик едвам се изкачва по стълбите на една кооперациа, стига петия етаж и звъни на вратата, отварят му и казва: - Докторе, мъчи ме астмата, какво ще ме посъветвате? - Много е просто - спрете пушенето и пиенето, почивайте си повече и си купете очила! - Очила пък защо? - За да може да виждате къде звъните, докторът е на долния етаж, а аз съм водопроводчик. При шефа на телевизия идва креативен продуцент и предлага ново риалити шоу. Шефа: - И какъв е смисъл на това шоу? - Никакъв. - Ще има ли морал в него? - Аморал ще има колкото си поискате. - Заемайте се! На един човек му се пука гумата на колата. Спира, вади крик и започва да сваля гумата. Любопитен минувач спира до колата и пита: — Какво става? — Как какво? Свалям гумата. В този момент минувача грабва щангата, прасва предното стъкло и казва: — Аз пък ще взема радиото! Един се връща от дълга командировка и пита вярното си куче: - Идваха ли чужди мъже вкъщи, като ме нямаше Шаро? - Джаф, джаф - замахал с опашка. - А какво правеха? - Аха, аха, аха - запъшкал Шаро с изплезен език. - Е, много ли беше това? - Ау, ау, ау - завил Шаро, вдигнал муцуна към тавана. Най-странния статус във ФБ има една моя позната.."МИНУС 17 СМ!"...Чудя се..или се е развела, или се е подстригала...