Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В един магазин: - Имате ли къщички за хлебарки? А една жена от опашката: - Това е прекалено вече! Хората няма какво да ядат, а те къщички за хлебарките искат!
Разни 1,959 прегледа
Следващ →

Още вицове

Той нежно я прегръща и пита: - Скъпа, аз първият ти мъж ли съм? Тя дълго го гледа и след това отговаря: - Възможно е, имам чувството, че съм те виждала и друг път... При избора на жена един мъж често се запитва: - Какво искам? Да имам торта и да я деля с всички познати или да имам патка и да си я паса сам?!? Влиза мъж в магазин за хранителни стоки и започва да разглежда. - Да ви помогна с нещо, господине? - предлага продавачката. - Какво е това? - пита мъжът, сочейки към портокалите. - Ами... портокали. - Дайте ми две кила от тях и ми увийте всеки поотделно в целофан. А онова какво е? - продължава мъжът, като се обръща към картофите. - Картофи, не виждате ли? - Три килограма и да ми увиете и от тях всеки поотделно в целофан. А онова там? - Леща... - отвърнала продавачката и бързо добавила: - Ама тя не се продава! - Повечето хора имат 23 двойки хромозоми. Чък Норис има 72 двойки и всичките са отровни. Говорят си съседки: - Аз моя Генко си го познавам по походката...Отново е било бира с водка...