Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На вратата се звъни. Отварят - на прага стои съседът. - Какво има? - Комшу, защо котката ти вие така? - Къпя я - отговорил домакинът. - Е, и аз къпя мойта, ама не вие така! - А как я изтискваш?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Защо в рекламите на стоките ви казвате само хубави неща? - Защото за техните недостатъци сами ще разберете.
Професионални
03.10.2017
3,120 прегледа
Следващ →
Още вицове
Когато сме щастливи, винаги сме добри, но когато сме добри, не винаги сме щастливи.
Тече съдебно заседание. Разпитват обвиняемия. Той казва: - Връщам се от командировка, гледам - жена ми в леглото, прозореца отворен (а ние на първия етаж живеем), а по тротоара бяга някакъв мъж по гащи. Аз хванах нощното шкафче и го метнах по него! - Свидетелката, вие какво ще кажете? - Полегнах аз да си почина, беше ми задушно и отворих прозореца. Изведнъж нахлу мъжа ми и ни в клин ни в ръкав хвърли шкафчето през прозореца. - Потърпевшият, вие какво ще кажете? - Аз съм спортист. Бягам си около блока и изведнъж на главата ми пада нощно шкафче! - Така. А вие какво можете да кажете? - Аз всъщност нямам нищо общо. Седя си в нощното шкафче...
Науката е слънце, сигурно за това се потя над учебника...
Пече се на плажа един мъж със сина си, а тъщата се къпе. Пo едно време почнала да се дави. - Тате, виж че баба не плува, а само крещи нещо и маха с ръце! - казало изплашено детето. - Какво чакаш сине?! - казва таткото. - Помахай й за сбогом!
В козметичния салон: - Обещахте ми да приличам на София Лорен! - Ми да...тя сега е стара и болна също!