Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо в рекламите на стоките ви казвате само хубави неща? - Защото за техните недостатъци сами ще разберете.
Професионални 3,120 прегледа
Следващ →

Още вицове

Когато сме щастливи, винаги сме добри, но когато сме добри, не винаги сме щастливи. Тече съдебно заседание. Разпитват обвиняемия. Той казва: - Връщам се от командировка, гледам - жена ми в леглото, прозореца отворен (а ние на първия етаж живеем), а по тротоара бяга някакъв мъж по гащи. Аз хванах нощното шкафче и го метнах по него! - Свидетелката, вие какво ще кажете? - Полегнах аз да си почина, беше ми задушно и отворих прозореца. Изведнъж нахлу мъжа ми и ни в клин ни в ръкав хвърли шкафчето през прозореца. - Потърпевшият, вие какво ще кажете? - Аз съм спортист. Бягам си около блока и изведнъж на главата ми пада нощно шкафче! - Така. А вие какво можете да кажете? - Аз всъщност нямам нищо общо. Седя си в нощното шкафче... Науката е слънце, сигурно за това се потя над учебника... Пече се на плажа един мъж със сина си, а тъщата се къпе. Пo едно време почнала да се дави. - Тате, виж че баба не плува, а само крещи нещо и маха с ръце! - казало изплашено детето. - Какво чакаш сине?! - казва таткото. - Помахай й за сбогом! В козметичния салон: - Обещахте ми да приличам на София Лорен! - Ми да...тя сега е стара и болна също!