Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бай Ганьо,турчина и американеца пътували в самолет. По едно време самолета натежал и пилота казал, че всеки трябва да хвърли по нещо за да се олекоти самолета. Американеца хвърлил лаптопа си. Другите гопопитали защо хвърлил точно лаптопа. Той казал: - Еми в Америка имаме много такива! Турчина хвърлили парче лукум. Питали го, защо го хвърлил. Той отвърнал: - В Турция имаме много такива! Дошъл ред на Бай Ганьо. Поогледал се, поопипал се по джобовете та взел, че метнал турчина. Американеца го питал: - Що метна турчина? - В България имаме много такива!!!
Други 5,760 прегледа
Следващ →

Още вицове