Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
ЕЙ, ТИ! - обращение към човек в единствено число. В множествено число е Ей, ти, ти и ти!. (В културна компания - Ей, вие!)
Бисери 3,761 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена отива на доктор: - Докторе, беля! - ?! - Бременна съм. Вече за 11-ти път ми се случва... - Добре де, като се таковате с партньора, там "чудесийките"... нали... ако може навън... След месец пак: - Докторе, пак съм хванала... - Ами какво ти казах? А? - Абе уж навън бе докторе, под крушата, и аз пак бременна... Телефонен звън. Дете вдига слушалката и шепнешком: - Ало! От слушалката: - Майката ти в къщи ли е? - Да, в къщи е. - Би ли я извикал до телефона? - Не мога, заета е. - Тогава баща ти. - Не мога, той също е зает. - А има ли някой друг възрастен? - Да, полицаите. - Добре, извикай някой от полицаите! - Не мога, те също са заети! - Може би има някой друг? - Има - пожарникарите. - И те ли са заети? - Аха. - С какво все пак са заети всички? - Търсят ме... - Мислиш ли, че пушенето ти действа добре? - Убеден съм. Веднага, щом запаля цигара, майка ти излиза. Доктора: - Трябва да носите очила. - Но, аз съм с очила. - Тогава аз трябва да нося... Глория си вървяла по улицата, срещнала един минувач и го попитала: - Извинете, да знаете колко е часът? - Ами-и-и осемнадесет и четиридесет и пет - отговорил човекът. Певицата го изгледала с недоверие: - Да бе, да, хиляда...