Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Човечеството е река от светлина, която тече от правечността към вечността.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
А апартамент избухва пожар. Жената и мъжа изтичват навън на улицата и чакат пожарната. - Не е чак зле...- казва жената. - За първи път от десет години да излезем заедно...
Семейни
03.10.2017
3,131 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отива мъж при доктора: - Докторе, искам да забременея! - Не, аз не мога да ви помогна, но отидете при този лекар той ще ви помогне. След седмица мъжът се връща: - О, благодаря ви, докторе, вашия колега много ми помогна: вече ми се вие свят, повръща ми се и корема ми се е подул. Удивеният лекар звъни на колегата си: - Какво му направи?! - Заших му задника.
Възрастна двойка закусва. Изведнъж, без никаква причина бабата трясва един по муцуната на дядото. - Това пък за какво?!! - За това, че цял живот ме чукаш лошо! След няколко минути размисъл, дядото се надига и трясва един по муцуната на бабата. - Това пък за какво?!! - За това, че знаеш разликата...
Младеж се изповядва на свещеника: - Съгреших, отче! Спах с жена, за която не съм женен! - Тежък грях, сине. И колко пъти? - Отче, аз съм тук, за да се изповядам, а не за да се хваля!
В един бар двама мъже си говорят. - Мараба, братчет, айде да пием по едно. - За кое да пием? - попитал другият. - Ами ти къде живееш? - В квартал Възраждане. А ти? - А и аз съм от там, ха, какво съвпадение. - Барман, я налей по едно. - Кой блок? - 15-ти блок. - Ха, и аз живея там. - Барман, налей по още едно. - Кой вход? - 13 вход, а ти? - А и аз там. - Барман, дай по още едно. - А на кой етаж? - На петия, а ти? - И аз там. - Барман, дай по още едно. Тук друг мъж попитал бармана: - Абе, тези голямо сьвпадение направиха бе, какви са? - Абе, двама братя са. Чудят се как да се напият, не им обръщай внимание.
Съпруг отишъл за охлюви, но заседнал със свой приятел да пие и осъмнал. На сутринта се прибира в къщи с охлювите, но за да не му се кара жена му ги наредил по стълбите, изчакал да се покажат от черупките и звъннал на вратата: - Къде ходи цяла нощ бе, хаймана? А той най-спокойно взел да подкарва животинките: - Пррррр, хайде по-живо момчета, почти стигнахме.